ניתן להגיע למדוד בסטודיו שלנו בתיאום בווטסאפ 0502888511

ניתן להגיע למדוד בסטודיו שלנו בתיאום בווטסאפ 0502888511

משלוחים חינם בקניה מעל 400 ש"ח | הזמנות שיכנסו עד יום ראשון יגיעו לסוכות באיזורים: בני ברק, פתח תקווה, אלעד, גבעת שמואל, רמת גן, ירושלים, בית שמש, ביתר, קרית יערים, כפר חב,ד, מודיעין עלית, גני מודיעין, אשדוד, קרית מלאכי | שאר האיזורים בארץ 2-6 ימי עסקים

אודות

נעים להכיר, ממלינה,
המותג הספרדי המוביל לנעליים ייחודיות בסטייל אירופאי וביופי מושלם. כשהילד שלך נועל נעלי ממלינה, את יודעת שהענקת לו חוויה מרגשת וכיפית, כזו שהוא יזכור גם כשיגדל. כי ללכת על נעלי ממלינה, זה להרגיש רכות ונוחות בכל פסיעה, וליהנות מיופי ועיצוב מושלם.

גם לקטנטנים מגיע
נעלי צעד ראשון של ממלינה עוברות את התקן המחמיר ביותר בכדי להבטיח לקטנטנים הליכה בריאה ובטוחה. הנעליים אורתופדיות ועשויות מעור בחלקן הפנימי והחיצוני, מרופדות היטב ובעלות סוליית סיליקון גמישה. מבנה הנעל העשוי בתשומת לב מסייע לילד להתחיל לצעוד נכון ויציב, עם מנח כף הרגל הכדאי ביותר.

להיות ייחודי

הסטייל האירופאי של נעלי ממלינה הוא לא הכל. המודלים של נעלי ממלינה ייחודיים לחלוטין. נועלים נעלי ממלינה? תהיו בטוחים שהלוק שלכם יחיד ומיוחד.

הייצור שלנו
את נעלי ממלינה אנו מייצרים מעור טבעי ובעבודת יד, בהקפדה על חומרים איכותיים ורמת גימור עליונה. אנו שמים הרבה לב בכל פפיון וסרט, ובמקביל מקפידים על נוחות והתאמה מלאה לכף הרגל- סוליית הסיליקון הגמישה של הנעליים הופכת אותן לנוחות ויציבות מאין כמותן.
כל הנעליים שלנו עוברות בקרת איכות קפדנית עוד במהלך הייצור. כך אנחנו יכולים להבטיח לכם נעל איכותית ובריאה בהתחייבות.

נעלי ילדים ממלינה

הזמנות שיכנסו עד יום ראשון (לפני יום כיפור) יגיעו אליכם לחג סוכות 

באיזורים: בני ברק, פתח תקווה, גבעת שמואל, אלעד, ירושלים, בית שמש, ביתר, קרית יערים, כפר חבד, מודיעין עלית, מתתיהו, חשמונאים, גני מודיעין, אשדוד, קרית מלאכי

שאר האיזורים:
יגיעו תוך 2-6 ימי עסקים

  

קטגוריות

  • Show more

מידות פעוטות

דילוג לתוכן